Transformační programy
vašeho života.

Spokojenost přichází s poznáním
vlastní přirozenosti, objevte ji!

To, co jsme během našich cest rozvoje objevili, chceme předávat dál.

- Simona a Jirka

Slova zakladatelů

Svoboda Academy je přirozeným vyústěním našeho směřování k nalezení životní poznání a spokojenosti Prostřednictvím programů MAP vytváříme prostor a ideální podmínky pro dosažení vědomého života.

Dosáhnout vyššího vědomí, sebedůvěry a vyrovnanosti vyžaduje úsilí a čas. Úsilí musí být vaše a cestu musí ujít každý sám, jen tak se dostaví transformativní účinek.

My budeme vašimi průvodci a poskytneme vám podrobnou mapu, aby vaše cesta byla úspěšná.

Programy MAP

Celostní programy pracující na třech úrovních rozvoje člověka - tělo, energie, mysl.

01

Original

Půlroční program MAP. Systematický přístup k osobnostnímu rozvoji. Individuálně sestavený plán dosažitelných cílů. Studijní materiály a doporučení. Práce v malých skupinách.

120 hodin výhradně prezenčního studia. 5 víkendových setkání a 4 denní retreat v ČR.

02

Intensive

Intenzivní program zaměřený na hlavní pilíře programu MAP. Omezený čas pro dosažení maximálně možného pokroku k seberozvoji. Inspirativní resorty s komfortním zázemí pro hlubokou práci na sobě.

10 denní retreat v ČR nebo v zahraničí.

03

One to one

Individuální práce s průvodcem MAP. Sestavení osobního plánu s ohledem na ambice klienta. Průběžné korekce stanovených cílů. Zázemí v unikátním prostoru s moderními terapeutovnami, případně dle vašich požadavků.

Studium na 6 až 12 měsíců.

04

Business

Firemní program vycházející z principů a metodiky MAP. Program pro potřeby firemního klienta.

Nabízené oblasti témat:

Proč s námi

Celost

Transformační program propojující všechny podstatné úrovně rozvoje tak, aby docházelo k synergickému efektu a pokrok na jedné úrovni mohl být materiálem a odrazovým stupněm pro úroveň další.

Skupinová práce

Práce v úzké skupině stejně motivovaných lidí umožňuje nalézt odvahu, vzájemnou podporu a sdílení zkušeností během procesu transformace. Některé aspekty je obtížné bez společné práce překročit.

Individuální přístup

Kombinace malých skupin umožňují zohlednit tempo, připravenost a individuální potřeby a cíle každého klienta.

Autenticita

Učíme a provádíme klienty jenom tím, co jsme sami zažili. Program je sestaven námi, což umožňuje vést s plným porozuměním.

Efektivita a bezpečí

Kombinace tradičních a moderních přístupů umožňuje soustředit se na podstatné, cestu urychlit a současně zajistit bezpečí, aby člověk vstupoval dostatečně připraven do dalších fází svého rozvoje.

Systematičnost

Pravidelnost, struktura a současně flexibilita poskytují podmínky a motivaci pro kontinuální práci a dlouhodobý rozvoj.

Zkušenost a porozumění

Zkušení průvodci, jejichž osobní cesty byly ovlivněny jak duchovními tradicemi, tak moderními metodami a kteří jsou praktičtí, rozumí běžnému životu a sami díky intenzivní práci uspěli ve svých oborech.

Integrace do běžného života

Důraz na praktičnost, aby dosažené sebepoznání bylo plně integrováno do běžného života a stalo se katalyzátorem pozitivních změn směřujících k úspěchu a spokojenosti, a nikoliv zdrojem obav.

Nadcházející akce

Program MAP original

12. 01. 2024 - 16. 06. 2024
Říčany u Prahy
Lorem ipsum dolor sit amet, inciderint sadipscing an sea. Mei tota augue concludaturque eu, persius noluisse…

Workshop MAP

27. 1. 2024
9:00 - 18:00
ThinkYoga České Budějovice
Lorem ipsum dolor sit amet, inciderint sadipscing an sea. Mei tota augue concludaturque eu, persius noluisse.

Program MAP Intensive

28. 10. 2023 - 9. 11 2023
Bali Pondok
Lorem ipsum dolor sit amet, inciderint sadipscing an sea. Mei tota augue concludaturque eu, persius noluisse…

Nové příspěvky

Díl 2. Terapeut a průběh transformační terapie

Ať už se jedná o řešení konkrétního problému nebo rozvoje, terapie je cestou, na které poznáváme sami sebe. Zde je poznávající, poznávaný a poznání jedním. Jinak řečeno poznávající získává poznání o sobě…

Díl 1. Terapie osobní transformace

Žijeme komfortní životy, které si předchozí generace ani nedovedly představit. Dosáhli jsme bezpečí, blahobytu a znalostí, přesto cítíme, že nám skutečná spokojenost…

Neduální terapie

Pokud chceme být zdravější a přirozenější, musíme především přestat se sebou válčit a vyřešit tuto rozpolcenost. Nedualita má jednoduchý atribut a tím je celistvost, opak rozpolcenosti.

Slova našich klientů

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Curabitur bibendum justo non orci. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Duis risus. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante.

Petr

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Curabitur bibendum justo non orci. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Duis risus. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante.

Kristýna